Price: $170
Duration: 4 x 1 Hour sessions

Subscriptions are a very popular way of paying for lessons. Not only do you save the hassle of weekly payments, you also save $10. The 4 hours are split into 4 x 1 hour sessions, the next hour will be booked at the end of your lesson. Book now to guarantee your preferred time and date!

[bookme]

08/11/2018